To'liq nomlanishi:"AMAL EDU" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.09.2023Ro'yxatga olish raqami:2260366Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.12.2024Ustav kapitalining hajmi:2 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:85600 - Tа'lim sohаsidаgi yordаmchi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712408 - Navoiy viloyati, ZarafshonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AMAL EDU" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.09.2023Регистрационный номер:2260366Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.12.2024Размер уставного фонда:2 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:85600 - Вспомогательная деятельность в области образованияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712408 - Навоийская область, ЗаpафшанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления