To'liq nomlanishi:"SIFAT URUG" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.04.2015Ro'yxatga olish raqami:007564-03Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.09.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:06.09.2023Ustav kapitalining hajmi:Holati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:52292 - Bojxonа аgentlаrining xizmаtlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SIFAT URUG" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Дата регистрации:09.04.2015Регистрационный номер:007564-03Дата перерегистрации:23.09.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:06.09.2023Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:52292 - Услуги таможенных агентовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления