To'liq nomlanishi:"GLOBAL BUSINESS ESTIMATION" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:02.12.2016Ro'yxatga olish raqami:09145Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.12.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:Holati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:74900 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn professionаl, ilmiy vа texnik fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714401 - Namangan viloyati, NamanganSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:02.12.2016Регистрационный номер:09145Дата перерегистрации:02.12.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:Состояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:74900 - Прочая профессиональная, научная и техническая деятельность, не включенная в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714401 - Наманганская область, НаманганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления