To'liq nomlanishi:"NO`KIS VINOZAVODI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:25.09.2007Ro'yxatga olish raqami:5006Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.07.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:7 136 704 800.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:11010 - Spirtli ichimliklаrni distillаsh, tozаlаsh vа аrаlаshtirishTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1735401 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, NukusSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NO`KIS VINOZAVODI" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:25.09.2007Регистрационный номер:5006Дата перерегистрации:19.07.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 136 704 800.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:11010 - Дистилляция, ректификация и смешивание спиртных напитковОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1735401 - Республика Каракалпакстан, НукусСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:4 - Крупное предприятиеФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335010000699Статус свидетельства НДС: