To'liq nomlanishi:"AGAT VISION" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.03.2005Ro'yxatga olish raqami:001100-08Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.03.2005Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:14.10.2022Ustav kapitalining hajmi:15 760 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:61100 - Simli аloqа xizmаtlаri ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AGAT VISION" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:29.03.2005Регистрационный номер:001100-08Дата перерегистрации:29.03.2005Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:14.10.2022Размер уставного фонда:15 760 000.00 сумСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:61100 - Предоставление услуг проводной связиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000