To'liq nomlanishi:"AURUM GLOBAL GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT XORIJIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.03.2022Ro'yxatga olish raqami:2046869Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.10.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:174 515 867 333.36 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:08990 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn tog`-kon sаnoаti bilаn bog`liq fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712244 - Navoiy viloyati, Tomdi tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.03.2022Регистрационный номер:2046869Дата перерегистрации:02.10.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:174 515 867 333.36 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:08990 - Деятельность горнодобывающей промышленности, не включенной в другие категорииОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712244 - Навоийская область, Тамдынский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
(филиалов и отделений иностранных фирм)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326050187473Статус свидетельства НДС: