To'liq nomlanishi:"CAPITAL GOLD INVEST AU" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.05.2021Ro'yxatga olish raqami:987973Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:02.11.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:03.06.2026Ustav kapitalining hajmi:532 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01420 - Yirik shoxli qorаmollаrning boshqа zotlаrini vа buyvollаrni ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722221 - Surxondaryo viloyati, Uzun tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:07.05.2021Регистрационный номер:987973Дата перерегистрации:02.11.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.06.2026Размер уставного фонда:532 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01420 - Разведение прочих пород крупного рогатого скота и буйволовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722221 - Сурхандарьинская область, Узунский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления