To'liq nomlanishi:"CBD UZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:12.06.2019Ro'yxatga olish raqami:731427Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:12.06.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:02.08.2022Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01500 - Аrаlаsh qishloq xo'jаligiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"CBD UZ" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:12.06.2019Регистрационный номер:731427Дата перерегистрации:12.06.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:02.08.2022Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01500 - Смешанное сельское хозяйствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления