To'liq nomlanishi:"HAMKOR ASL BIZNES" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.10.2016Ro'yxatga olish raqami:012381-08Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.10.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.10.2021Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:10840 - Zirаvor vа dorivorlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:07.10.2016Регистрационный номер:012381-08Дата перерегистрации:07.10.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:6 000 000.00 сумСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:10840 - Производство пряностей и приправОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000