To'liq nomlanishi:"TASVIR INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.12.2013Ro'yxatga olish raqami:3932Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.12.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:4 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:71110 - Me'morchilik sohаsidаgi fаoliyatTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727239551 - Toshkent viloyati, Yuqorichirchiq tumani, YangibozorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TASVIR INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.12.2013Регистрационный номер:3932Дата перерегистрации:18.12.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 000 000.00 сумСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:71110 - Деятельность в области архитектурыОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727239551 - Ташкентская область, Юкоричирчикский район, ЯнгибазарСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управленияОКПО:00000000