To'liq nomlanishi:"NUR OIL CORP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.02.2023Ro'yxatga olish raqami:2094737Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:35 000 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:46900 - Ixtisoslаshmаgаn ulgurji sаvdoTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712234 - Navoiy viloyati, Karmana tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"NUR OIL CORP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.02.2023Регистрационный номер:2094737Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:35 000 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:46900 - Оптовая неспециализированная торговляОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712234 - Навоийская область, Карманинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления