To'liq nomlanishi:"ISHTIXON AGRO-KLASTER" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.10.2018Ro'yxatga olish raqami:738528Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.07.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:19.12.2022Ustav kapitalining hajmi:322 347 471.24 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:01161 - Pаxtа yetishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1718212 - Samarqand viloyati, Ishtixon tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:17.10.2018Регистрационный номер:738528Дата перерегистрации:23.07.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.12.2022Размер уставного фонда:322 347 471.24 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:01161 - Выращивание хлопчатникаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1718212 - Самаркандская область, Иштыханский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления