To'liq nomlanishi:"ASAKA MAK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.01.2009Ro'yxatga olish raqami:1996Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:30.01.2009Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:15.05.2024Ustav kapitalining hajmi:2 704 231 792.55 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:10730 - Mаkаron mаhsulotlаri vа shungа o'xshаsh unli mаhsulotlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1703224877 - Andijon viloyati, Asaka tumani, O‘zbekistonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ASAKA MAK" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:30.01.2009Регистрационный номер:1996Дата перерегистрации:30.01.2009Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.05.2024Размер уставного фонда:2 704 231 792.55 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:10730 - Производство макаронных изделий и аналогичных мучных продуктовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1703224877 - Андижанская область, Асакинский район, УзбекистанСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:303150002980Статус свидетельства НДС: