To'liq nomlanishi:"ART HOUSE PRO" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:04.03.2019Ro'yxatga olish raqami:785656Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.12.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47599 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа yoritish uskunаlаri vа boshqа mаishiy jihozlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ART HOUSE PRO" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:04.03.2019Регистрационный номер:785656Дата перерегистрации:17.12.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47599 - Розничная торговля в специализированных магазинах осветительным оборудованием и прочими бытовыми товарамиОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080080570Статус свидетельства НДС: