To'liq nomlanishi:"EASTWELL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.05.2023Ro'yxatga olish raqami:2161838Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.03.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:77320 - Fuqаrolik ob'ektlаri qurish uchun mo'ljаllаngаn qurilish texnikаsi vа uskunаlаri ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726283 - Toshkent shahri, Sirg‘ali tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"EASTWELL" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.05.2023Регистрационный номер:2161838Дата перерегистрации:29.03.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77320 - Аренда и лизинг строительной техники и оборудования для строительства гражданских объектовОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726283 - город Ташкент, Сергелийский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления