To'liq nomlanishi:"TECHNOLUX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.02.2024Ro'yxatga olish raqami:2384328Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.03.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:07.05.2025Ustav kapitalining hajmi:4 785 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:46510 - Kompyuterlаr, kompyuter periferik uskunаlаri vа dаsturiy tа'minot ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727228 - Toshkent viloyati, Bo‘ka tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TECHNOLUX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.02.2024Регистрационный номер:2384328Дата перерегистрации:28.03.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:07.05.2025Размер уставного фонда:4 785 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:46510 - Оптовая торговля компьютерами, периферийным компьютерным оборудованием и программным обеспечениемОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727228 - Ташкентская область, Букинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления