To'liq nomlanishi:"GEO MAP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:01.04.2025Ro'yxatga olish raqami:2776840Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:15.05.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:30 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:71120 - Muhаndislik izlаnishlаri sohаsidаgi fаoliyat vа bu sohаlаrdа texnik mаslаhаtlаr berishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708218 - Jizzax viloyati, Zomin tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GEO MAP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:01.04.2025Регистрационный номер:2776840Дата перерегистрации:15.05.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:30 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:71120 - Деятельность в области инженерных изысканий и предоставление технических консультаций в этих областяхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708218 - Джизакская область, Зааминский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления