To'liq nomlanishi:"RASULOV TURDI BOBO" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.05.2022Ro'yxatga olish raqami:1134778Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.02.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:17.04.2026Ustav kapitalining hajmi:30 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatish jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:47110 - Ixtisoslаshmаgаn do'konlаrdа аsosаn oziq-ovqаt mаhsulotlаri, jumlаdаn ichimliklаr, vа tаmаki mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710250 - Qashqadaryo viloyati, Yakkabog‘ tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.05.2022Регистрационный номер:1134778Дата перерегистрации:27.02.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:17.04.2026Размер уставного фонда:30 000 000.00 UZSСостояние:Находится на стадии ликвидацииРезидент IT-Park:
ОКЭД:47110 - Розничная торговля в неспециализированных магазинах преимущественно продуктами питания, включая напитки, и табачными изделиямиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710250 - Кашкадарьинская область, Яккабагский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления