To'liq nomlanishi:"BLACK GOLD OIL INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.09.2016Ro'yxatga olish raqami:446Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:11.09.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 550 248 182.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:03120 - Chuchuk suvlаrdа bаliq ovlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730401 - Farg‘ona viloyati, Farg‘onaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:27.09.2016Регистрационный номер:446Дата перерегистрации:11.09.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 550 248 182.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:03120 - Пресноводное рыболовствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730401 - Ферганская область, ФерганаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления