To'liq nomlanishi:"ZOMIN MEVA LOGISTICA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.05.2017Ro'yxatga olish raqami:515569Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.05.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:19.12.2022Ustav kapitalining hajmi:7 016 400 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:01250 - Mevаli dаrаxtlаr, butаlаr vа yong`oqlаrning boshqа turlаrini etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1708218811 - Jizzax viloyati, Zomin tumani, G‘allakorSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:06.05.2017Регистрационный номер:515569Дата перерегистрации:06.05.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:19.12.2022Размер уставного фонда:7 016 400 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:01250 - Выращивание прочих видов плодовых деревьев, кустарников и ореховОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1708218811 - Джизакская область, Зааминский район, ГаллякорСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления