To'liq nomlanishi:"ANOR EXPORT" FERMER XO‘JALIGI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.08.2018Ro'yxatga olish raqami:628752Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.08.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01240 - Dаnаkli vа po'choqli urug`i bo'lgаn mevаlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:130 - Fermer xo'jaligiSOATO:1714216 - Namangan viloyati, Norin tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ANOR EXPORT" FERMER XO‘JALIGI
Дата регистрации:10.08.2018Регистрационный номер:628752Дата перерегистрации:10.08.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01240 - Выращивание косточковых и семечковых плодовОПФ:130 - Фермерское хозяйствоСОАТО:1714216 - Наманганская область, Нарынский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления