To'liq nomlanishi:"BOYOVUT-KARP" MCHJ
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.10.2021Ro'yxatga olish raqami:1056850Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.10.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:1 965 530 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:10200 - Bаliq, qisqichbаqаsimonlаr vа mollyuskаlаrni qаytа ishlаsh vа konservаlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1724212855 - Sirdaryo viloyati, Boyovut tumani, Buyuk yurtSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BOYOVUT-KARP" MCHJ
Дата регистрации:28.10.2021Регистрационный номер:1056850Дата перерегистрации:28.10.2021Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:1 965 530 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:10200 - Переработка и консервирование рыбы, ракообразных и моллюсковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1724212855 - Сырдарьинская область, Баяутский район, Буюк юртСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления