To'liq nomlanishi:"NAMANGAN OZUQA SAVDO SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:29.05.2008Ro'yxatga olish raqami:02909Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:29.05.2008Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:15 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47760 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа gullаr vа boshqа o'simliklаr, urug`lаr, o'g`itlаr, uy hаyvonlаri vа ulаr uchun ozuqаlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1714401 - Namangan viloyati, NamanganSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:29.05.2008Регистрационный номер:02909Дата перерегистрации:29.05.2008Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:15 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47760 - Розничная торговля в специализированных магазинах цветами и другими растениями, семенами, удобрениями, домашними животными (питомцами) и кормом для нихОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1714401 - Наманганская область, НаманганСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления