To'liq nomlanishi:"GOLDEGG" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2018Ro'yxatga olish raqami:647435Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:07.11.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:2 500 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01470 - PаrrаndаchilikTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730236800 - Farg‘ona viloyati, Dang‘ara tumani, Dang‘ara tumanining qishloq fuqarolar yig‘inlariSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"GOLDEGG" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:07.11.2018Регистрационный номер:647435Дата перерегистрации:07.11.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:2 500 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01470 - ПтицеводствоОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730236800 - Ферганская область, Дангаринский район, Сельские сходы граждан Дангаринского районаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления