To'liq nomlanishi:"EREM-M" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.03.2017Ro'yxatga olish raqami:938Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.08.2021Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:13.07.2022Ustav kapitalining hajmi:500 000.00 UZSHolati:Boshqa korxona tarkibiga qo'shilganIT-Park rezidenti:
OKED:23420 - Kerаmikаdаn gigienik sаnitаriya-texnikа buyumlаri ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727407 - Toshkent viloyati, AngrenSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"EREM-M" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:23.03.2017Регистрационный номер:938Дата перерегистрации:19.08.2021Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:13.07.2022Размер уставного фонда:500 000.00 UZSСостояние:Прекратило деятельность при присоединенииРезидент IT-Park:
ОКЭД:23420 - Производство керамических гигиенических санитарно-технических изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727407 - Ташкентская область, АнгренСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления