To'liq nomlanishi:"OLMALIQ SAVDO KOMPLEKSI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:17.10.2003Ro'yxatga olish raqami:1096Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:22.10.2003Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:39 397 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:68201 - Sаvdoni tаshkil qilish uchun mаydonlаrni ijаrаgа berish vа boshqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727404 - Toshkent viloyati, OlmaliqSOOGU:01011 - Mahalliy hokimiyat organlari tomonidan ta'sis etilgan yuridik shaxslar

Дата регистрации:17.10.2003Регистрационный номер:1096Дата перерегистрации:22.10.2003Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:39 397 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:68201 - Аренда и управление площадями для организации торговлиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727404 - Ташкентская область, АлмалыкСООГУ:01011 - Юридические лица, учрежденные органами власти на местах
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:327180092367Статус свидетельства НДС: