To'liq nomlanishi:" O‘ZBEKSTON RESPUBLIKASI FANLAR AKADEMIYASI ILG‘OR TEXNOLOGIYALAR MARKAZI" DAVLAT MUASSASASI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:07.12.2011Ro'yxatga olish raqami:005576-05Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:19.02.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:86 642 200.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:72190 - Tаbiiy fаnlаr vа injeneriya sohаsidаgi boshqа tаdqiqotlаr vа ishlаnmаlаrTashkiliy-huquqiy shakl:270 - MuassasaSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:03903 - O‘zbekiston Respublikasi Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligi
QQS to'lovchisi turi:1 - Davlatga aloqador tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:200Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326090184329QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:07.12.2011Регистрационный номер:005576-05Дата перерегистрации:19.02.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:86 642 200.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:72190 - Прочие исследования и разработки в области естественных наук и инженерииОПФ:270 - УчреждениеСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:03903 - Министерство высшего образования, науки и инноваций Республики Узбекистан
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:200 - ПУБЛИЧНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326090184329Статус свидетельства НДС: