To'liq nomlanishi:"GOFURJON DEXQON" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.08.2009Ro'yxatga olish raqami:144Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:01.11.2024Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:52 566 322 316.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:01620 - Hаyvonlаrni ko'pаytirish sohаsidаgi yordаmchi fаoliyat turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1730209 - Farg‘ona viloyati, Bog‘dod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:330070094726QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:27.08.2009Регистрационный номер:144Дата перерегистрации:01.11.2024Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:52 566 322 316.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:01620 - Вспомогательные виды деятельности по разведению животныхОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1730209 - Ферганская область, Багдадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:330070094726Статус свидетельства НДС: