To'liq nomlanishi:"TREND FOX GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:22.10.2020Ro'yxatga olish raqami:906359Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:15.04.2022Ustav kapitalining hajmi:20 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:73110 - Reklаmа аgentliklаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706401 - Buxoro viloyati, BuxoroSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"TREND FOX GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:22.10.2020Регистрационный номер:906359Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:15.04.2022Размер уставного фонда:20 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:73110 - Рекламные агентстваОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления