To'liq nomlanishi:"SARDOR RAHMXON MEDIA GROUP" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.11.2016Ro'yxatga olish raqami:009600-11Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.11.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:22.10.2021Ustav kapitalining hajmi:7 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:90010 - Teаtrlаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:10.11.2016Регистрационный номер:009600-11Дата перерегистрации:10.11.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:22.10.2021Размер уставного фонда:7 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:90010 - Театральная деятельностьОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления