To'liq nomlanishi:"STS CHOICE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2020Ro'yxatga olish raqami:885726Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:6 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:62090 - Аxborot texnologiyalаri vа kompyuter tizimlаri sohаsidаgi boshqа fаoliyat turlаriTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269558 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumani, Ulug‘bekSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"STS CHOICE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.08.2020Регистрационный номер:885726Дата перерегистрации:28.08.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:6 000 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:62090 - Другие виды деятельности в области информационных технологий и компьютерных системОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269558 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский район, УлугбекСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления