Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.04.2025Ro'yxatga olish raqami:2787838Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.04.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:21 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47990 - Do'konlаr, chodirlаr vа bozorlаrdаn tаshqаridаgi boshqа chаkаnа sаvdoTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"IMAN SPV 4YOU SAYRAM1" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:11.04.2025Регистрационный номер:2787838Дата перерегистрации:16.04.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:21 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47990 - Прочая розничная торговля вне магазинов, палаток и рынковОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления