To'liq nomlanishi:"BTB TOURISM" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:05.08.2022Ro'yxatga olish raqami:1169799Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:02.08.2024Ustav kapitalining hajmi:100 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:79110 - Turistik аgentliklаr fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726266 - Toshkent shahri, Yunusobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"BTB TOURISM" MAS`ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:05.08.2022Регистрационный номер:1169799Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:02.08.2024Размер уставного фонда:100 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:79110 - Деятельность туристских агентствОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726266 - город Ташкент, Юнусабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления