To'liq nomlanishi:"UNIVERSAL ART TEXTILE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.12.2015Ro'yxatga olish raqami:008989-11Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:16.03.2016Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:03.02.2025Ustav kapitalining hajmi:7 364 785 000.00 UZSHolati:Bankrotlik jarayonidaIT-Park rezidenti:
OKED:13101 - Pаxtа tolаlаrini tаyyorlаsh vа yigirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727249501 - Toshkent viloyati, Parkent tumani, ParkentSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari
QQS to'lovchisi turi:2 - Xususiy tashkilotlarKorxona kategoriyasi:3 - O'rta korxonaMulk shakli KFS:100Soliq rejimi:1 - QQSQQS sertifikati raqami:326030003903QQS sertifikatining holati:

Дата регистрации:23.12.2015Регистрационный номер:008989-11Дата перерегистрации:16.03.2016Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.02.2025Размер уставного фонда:7 364 785 000.00 UZSСостояние:Объявлен банкротомРезидент IT-Park:
ОКЭД:13101 - Подготовка и прядение хлопковых волоконОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727249501 - Ташкентская область, Паркентский район, ПаркентСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:3 - Средний бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326030003903Статус свидетельства НДС: