Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.11.2018Ro'yxatga olish raqami:649642Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:23.01.2026Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:794 110 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:55200 - Dаm olish kunlаridа vа boshqа qisqа yashаsh muddаtlаridа turаr joy bilаn tа'minlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726287 - Toshkent shahri, Yakkasaroy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"THE ROOMS GROUP" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.11.2018Регистрационный номер:649642Дата перерегистрации:23.01.2026Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:794 110 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:55200 - Предоставление жилья на выходные и прочие периоды краткосрочного проживанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726287 - город Ташкент, Яккасарайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления