To'liq nomlanishi:"SHIMBAY MAY" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Ro'yxatdan o'tish sanasi:11.10.2016Ro'yxatga olish raqami:0308Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.05.2023Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:666 480 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:77390 - Boshqа toifаlаrgа kiritilmаgаn, boshqа mаshinа, uskunа vа moddiy mаblаg`lаr ijаrаsi vа lizingiTashkiliy-huquqiy shakl:153 - Aksiyadorlik jamiyatiSOATO:1735240 - Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Chimboy tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SHIMBAY MAY" AKSIYADORLIK JAMIYATI
Дата регистрации:11.10.2016Регистрационный номер:0308Дата перерегистрации:03.05.2023Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:666 480 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:77390 - Аренда и лизинг прочих машин, оборудования и материальных средств, не включенных в другие категорииОПФ:153 - Акционерное обществоСОАТО:1735240 - Республика Каракалпакстан, Чимбайский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
Тип налогоплательщика:1 - Государственные организацииКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:335190086224Статус свидетельства НДС: