To'liq nomlanishi:"ROPENET MAX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:26.11.2019Ro'yxatga olish raqami:784488Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:26.11.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:854 661 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13940 - Аrqon, kаnаt, chilvir, bog`ichlаr ishlаb chiqаrish vа to'r to'qishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ROPENET MAX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:26.11.2019Регистрационный номер:784488Дата перерегистрации:26.11.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:854 661 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:13940 - Производство веревок, канатов, бечевок, шнурков, шнуров и плетение сетейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления