To'liq nomlanishi:"ROYAL MEDIA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2018Ro'yxatga olish raqami:632241Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:28.08.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:8 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:59110 - Kino- videofilmlаr vа televizion dаsturlаr ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726273 - Toshkent shahri, Mirobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ROYAL MEDIA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:28.08.2018Регистрационный номер:632241Дата перерегистрации:28.08.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:8 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:59110 - Производство кино- видеофильмов и телевизионных программОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726273 - город Ташкент, Мирабадский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления