To'liq nomlanishi:"MEDIA SALES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.03.2018Ro'yxatga olish raqami:587133Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.03.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:12.02.2022Ustav kapitalining hajmi:70 000 000.00 UZSHolati:Ixtiyoriy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:61900 - Boshqа telekommunikаtsiya xizmаtlаri ko'rsаtishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726269 - Toshkent shahri, Mirzo Ulug‘bek tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"MEDIA SALES" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.03.2018Регистрационный номер:587133Дата перерегистрации:06.03.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:12.02.2022Размер уставного фонда:70 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в добровольном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:61900 - Предоставление прочих телекоммуникационных услугОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726269 - город Ташкент, Мирзо-Улугбекский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления