To'liq nomlanishi:"MIRSHODBEK CHORVA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:03.07.2019Ro'yxatga olish raqami:739957Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:03.07.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:20.08.2025Ustav kapitalining hajmi:10 000 000.00 UZSHolati:Majburiy tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:01410 - Yirik shoxli qorаmollаrning sut berаdigаn zotlаrini ko'pаytirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1710237825 - Qashqadaryo viloyati, Kasbi tumani, KomilonSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:03.07.2019Регистрационный номер:739957Дата перерегистрации:03.07.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:20.08.2025Размер уставного фонда:10 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано в принудительном порядкеРезидент IT-Park:
ОКЭД:01410 - Разведение молочных пород крупного рогатого скотаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1710237825 - Кашкадарьинская область, Касбинский район, КамиланСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления