To'liq nomlanishi:"IMPULS AUDIT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:23.10.1996Ro'yxatga olish raqami:253Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.03.2015Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:260 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:69202 - Аuditorlik fаoliyatiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"IMPULS AUDIT" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:23.10.1996Регистрационный номер:253Дата перерегистрации:10.03.2015Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:260 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:69202 - Аудиторская деятельностьОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления
( общества с ограниченной или дополнительной ответственностью)Налоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326080180234Статус свидетельства НДС: