To'liq nomlanishi:"ROSTOK COMPANY" XUSUSIY KORXONA
Ro'yxatdan o'tish sanasi:10.08.2018Ro'yxatga olish raqami:628642Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:10.08.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:5 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:74300 - Yozmа vа og`zаki tаrjimаTashkiliy-huquqiy shakl:110 - Xususiy korxonaSOATO:1726290 - Toshkent shahri, Yashnobod tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"ROSTOK COMPANY" XUSUSIY KORXONA
Дата регистрации:10.08.2018Регистрационный номер:628642Дата перерегистрации:10.08.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:5 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:74300 - Письменный и устный переводОПФ:110 - Частное предприятиеСОАТО:1726290 - город Ташкент, Яшнободский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления