To'liq nomlanishi:"CRYSTAL PHOENIX" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.03.2020Ro'yxatga olish raqami:831812Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:27.03.2020Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:200 000 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:47599 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа yoritish uskunаlаri vа boshqа mаishiy jihozlаr chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:27.03.2020Регистрационный номер:831812Дата перерегистрации:27.03.2020Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:200 000 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:47599 - Розничная торговля в специализированных магазинах осветительным оборудованием и прочими бытовыми товарамиОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления