To'liq nomlanishi:"SAVDO SHINA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:06.05.2019Ro'yxatga olish raqami:719675Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:06.05.2019Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:8 200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:45310 - Аvtomobil detаllаri, uzellаri vа jihozlаrining ulgurji sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1722217826 - Surxondaryo viloyati, Sariosiyo tumani, Navro‘zSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"SAVDO SHINA" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:06.05.2019Регистрационный номер:719675Дата перерегистрации:06.05.2019Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:8 200 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:45310 - Оптовая торговля деталями, узлами и принадлежностями для автомобилейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1722217826 - Сурхандарьинская область, Сариасийский район, НаврузСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления