To'liq nomlanishi:"BUXORO METAN EKSPERT SERVIS" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.03.2013Ro'yxatga olish raqami:865Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.03.2013Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:3 200 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:45403 - Mototsikllаrgа texnik xizmаt ko'rsаtish vа tа'mirlаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1706401 - Buxoro viloyati, BuxoroSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:18.03.2013Регистрационный номер:865Дата перерегистрации:18.03.2013Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:3 200 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:45403 - Техническое обслуживание и ремонт мотоцикловОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1706401 - Бухарская область, БухараСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления