To'liq nomlanishi:"DILOBAR-OYBEK 2008" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:27.10.2021Ro'yxatga olish raqami:1055887Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:2 471 557 553.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:47290 - Ixtisoslаshgаn do'konlаrdа boshqа oziq-ovqаt mаhsulotlаri chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712234 - Navoiy viloyati, Karmana tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"DILOBAR-OYBEK 2008" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:27.10.2021Регистрационный номер:1055887Дата перерегистрации:Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:2 471 557 553.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:47290 - Розничная торговля в специализированных магазинах прочими продуктами питанияОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712234 - Навоийская область, Карманинский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления