To'liq nomlanishi:"BEK TEXTILE ADVANCE" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:09.02.2017Ro'yxatga olish raqami:528592Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:05.09.2022Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:03.12.2025Ustav kapitalining hajmi:114 900 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:13300 - To'qimаchilik mаhsulotlаrini bezаshTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726294 - Toshkent shahri, Chilonzor tumaniSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Дата регистрации:09.02.2017Регистрационный номер:528592Дата перерегистрации:05.09.2022Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:03.12.2025Размер уставного фонда:114 900 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13300 - Отделка текстильных изделийОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726294 - город Ташкент, Чиланзарский районСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления