To'liq nomlanishi:"AVTO 2020" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:14.09.2018Ro'yxatga olish raqami:636076Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:14.09.2018Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:26.01.2024Ustav kapitalining hajmi:214 000 000.00 UZSHolati:Bankrotlik asosoda tugatilganIT-Park rezidenti:
OKED:45320 - Аvtomobil detаllаri, uzellаri vа jihozlаrining chаkаnа sаvdosiTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1712401 - Navoiy viloyati, NavoiySOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"AVTO 2020" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:14.09.2018Регистрационный номер:636076Дата перерегистрации:14.09.2018Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:26.01.2024Размер уставного фонда:214 000 000.00 UZSСостояние:Ликвидировано вследствие банкротстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:45320 - Розничная торговля деталями, узлами и принадлежностями для автомобилейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1712401 - Навоийская область, НавоиСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления