To'liq nomlanishi:"ORANGE TEXTILE PROFI" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:30.09.2015Ro'yxatga olish raqami:008541-05Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:17.07.2025Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:7 771 455 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatayotgan hamda soliq majburiyatlariga ega bo'lganIT-Park rezidenti:
OKED:13910 - To'qilgаn vа trikotаj polotno ishlаb chiqаrishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1726280 - Toshkent shahri, Olmazor tumaniSOOGU:08184 - O'zbekiston to'qimachilik va tikuv-trikotaj sanoati korxonalari uyushmasi

Дата регистрации:30.09.2015Регистрационный номер:008541-05Дата перерегистрации:17.07.2025Регистрирующий орган:Министерство юстиции Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:7 771 455 000.00 UZSСостояние:Действующее и имеющее налоговые обязательстваРезидент IT-Park:
ОКЭД:13910 - Производство вязанного и трикотажного полотнаОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1726280 - город Ташкент, Алмазарский районСООГУ:08184 - Ассоциация предприятий текстильной и швейно-трикотажной промышленности Узбекистана
Тип налогоплательщика:2 - Частные предприятияКатегория предприятия:2 - Малый бизнесФорма собственности КФС:100 - ЧАСТНАЯ СОБСТВЕННОСТЬНалоговый режим:1 - НДСНомер свидетельства НДС:326090002968Статус свидетельства НДС: