To'liq nomlanishi:"DELTA INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Ro'yxatdan o'tish sanasi:18.03.2017Ro'yxatga olish raqami:7284Qayta ro'yxatdan o'tish sanasi:18.03.2017Ro'yxatga oluvchi organ:Faoliyat tugatilish sanasi:Ustav kapitalining hajmi:4 500 000.00 UZSHolati:Faoliyat ko'rsatmayotganIT-Park rezidenti:
OKED:01131 - Sаbzаvotlаr etishtirishTashkiliy-huquqiy shakl:152 - Mas'uliyati cheklangan yoki qo'shimcha mas'uliyatli jamiyatSOATO:1727265839 - Toshkent viloyati, Toshkent tumani, ChoshtepaSOOGU:79994 - Davlat va xo'jalik boshqaruvi organlari tarkibiga kirmagan tadbirkorlik sub'ektlari

Полное наименование:"DELTA INVEST" MAS'ULIYATI CHEKLANGAN JAMIYAT
Дата регистрации:18.03.2017Регистрационный номер:7284Дата перерегистрации:18.03.2017Регистрирующий орган:Государственный налоговый комитет Республики УзбекистанДата прекращения деятельности:Размер уставного фонда:4 500 000.00 UZSСостояние:БездействующееРезидент IT-Park:
ОКЭД:01131 - Выращивание овощейОПФ:152 - Общество с ограниченной или дополнительной ответственностьюСОАТО:1727265839 - Ташкентская область, Ташкентский район, ЧаштепаСООГУ:79994 - Субъекты предпринимательства, не вошедшие в структуры органов государственного и хозяйственного управления